Çalıştaya Davet

Yazdır
Kategori: Kimya-3
Yayın Tarihi

 

KİMYA LİSANS ÖĞRENCİLERİ
(KİMYAGERLİK, KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ, KİMYA MÜHENDİSLİĞİ- BİYOMÜHENDİSLİK )
ARAŞTIRMA PROJESİ EĞİTİMİ ÇALIŞTAYI

Kimya-3 (Çalıştay 2012)
29 Haziran-08 Temmuz 2012
 MALATYA

ÇALIŞTAYA DAVET

Değerli öğrenciler;

İlkini 2010 yılında gerçekleştirmiş olduğumuz Kimya Lisans Öğrencileri Araştırma Projesi Eğitimi Çalıştayları'nın üçüncüsünü bu yıl 29 Haziran-08 Temmuz 2012 tarihleri arasında MALATYA'da düzenlemeyi planlamaktayız.

Çalıştaya bütün üniversitelerimizden başarılı (Genel Not Ortalaması 2,5 ve üzerinde olan) kimya lisans öğrencileri başvurabilecektir. Çalıştay için 20 Kimyagerlik + Biyokimya, 8 Kimya Öğretmenliği ve 12 Kimya Mühendisliği+ Biyo Mühendislik öğrencisi katılımcı olarak kabul edilecektir.

Çalıştayın amacı, TÜBİTAK'ın düzenlediği Araştırma Projesi Yarışmalarına katılmayı düşünen, mezuniyet sonrası lisansüstü eğitim yapmak isteyen veya AR-GE birimlerinde çalışmak isteyen öğrencilere araştırma projesi sürecini bizzat yaşatarak uygulamalı eğitim vermektir.

TÜBİTAK-BİDEB 2229 programından destek sağlandığı taktirde gerçekleştirilecek olan çalıştayda katılımcı öğrencilerin yol, konaklama ve deneysel çalışma masrafları çalıştay bütçesinden karşılanacaktır.

AR-GE gönüllüsü genç kimyacıların ülkemize kazandırılması amacıyla 29 Haziran-08 Temmuz 2012  tarihleri arasında MALATYA'da buluşmayı dileriz.

Çalıştaya Başvuru İçin Tıklayınız!

Çalıştay Koordinatörü
Prof. Dr. Mehmet AY (ÇOMÜ)
23.02.2012                 

 

2011 Kimya-3 (Çalıştay 2012).
Powered by Joomla 1.7 Templates and cheap hosting