Katılımcı Listesi

Yazdır
Kategori: Lise3
Yayın Tarihi

 

Lise Öğretmenleri -Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik- Proje Danışmanlığı Eğitimi Çalıştayı  (LİSE-3 (Çalıştay 2013)) (02-10.02.2013)
ÇANAKKALE
Sıra No Adi Soyadı BilimDalı il_okul il Açıklama
1 ÖMER ÖZAL FİZİK YEŞİLEVLER TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ADANA  

2

MEHMET SAİT YÜCEL

BİYOLOJİ

HÜSNÜ M. ÖZYEĞİN ANADOLU LİSESİ

ADIYAMAN

Katıldığı halde, habersiz erken terk etmiştir.

3 GÜLSÜM UYAR KİMYA Kahta Kız teknik ve Meslek Lisesi ADIYAMAN  
4 HÜSEYİN ÇİLDİR BİYOLOJİ TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi ANKARA  
5 SEVİL KÜNBET FİZİK ÖĞRETMENİ Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Anadolu Meslek Lisesi ANKARA  
6 MEHMET KORUBEYİ BİYOLOJİ Özel Manavgat Koleji ANTALYA  

7

TAHİR ÇAKMAK

FİZİK

ANTALYA YUSUF ZİYA ÖNER FEN LİSESİ

ANTALYA

Katıldığı halde, habersiz erken terk etmiştir.

8 ALİ YILDIRIM KİMYA CEMİL ÖZGÜR TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BİTLİS  
9 AYLA ALGAN İNCE FİZİK ÖĞRETMENİ Özel Emine Örnek Koleji BURSA  
10 ARZU ALEMDAR KİMYA Bursa İnegöl Mediha Hayri Çelik Fen Lisesi BURSA  
11 GÜRSEL VURAL BİYOLOJİ Kale Ethem Ozsoy DENİZLİ  
12 İBRAHİM YEŞİL FİZİK Erzincan Lisesi ERZİNCAN  
13 ERSİN ÇELİKBAŞ BİYOLOJİ ESKİŞEHİR MUZAFFER ÇİL ANADOLU LİSESİ ESKİŞEHİR  
14 HATİCE USLU MATEMATİK ALİ FUAT KADİRBEYOĞLU ANADOLU LİSESİ GÜMÜŞHANE  
15 LEVENT BUDAK MATEMATİK KARS FEN LİSESİ KARS  
16 MAİDE GÖKŞİN TAŞ MATEMATİK TOSYA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ KASTAMONU  
17 TÜRKER DEMİRCİ LİSE MATEMATİK MUSABEYLİ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ KİLİS  
18 PINAR ŞAHİN AVCI BİYOLOJİ Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi KOCAELİ  
19 YALÇIN TAŞDELEN FİZİK TEV Özel İnanç Türkeş Lisesi KOCAELİ  
20 TUĞBA YILMAZTÜRK KİMYA Özel Enka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi KOCAELİ  
21 DENİZ SARAÇOĞLU BİYOLOJİ SENİHA ALİ FUAT BELGİN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ KONYA  
22 FATIMA SOYCAN KİMYA Konya Özel Enderun Liseleri KONYA  
23 FUAT GÖKÇE MATEMATİK ALİ GÜRAL LİSESİ KÜTAHYA  
24 KENAN ÇOHATUTAR BİYOLOJİ MANİSA FEN LİSESİ MANİSA  
25 ŞEYDA TAN FİZİK Gölmarmara çok programlı lisesi MANİSA  
26 YALÇIN KABAK KİMYA MANİSA FEN LİSESİ MANİSA  
27 TAYYİBAT TANER MATEMATİK DEMİRCİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MANİSA  
28 AYŞE NEVRUZ MATEMATİK mardin anadolu imam hatip lisesi MARDİN  
29 İBRAHİM HALİL AYDIN FİZİK ÖĞRETMENİ İCLAL EKENLER KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ MERSİN  
30 BERRAK BAŞBUĞ KİMYA nevşehir merkez anadolu lisesi NEVŞEHİR  
31 TUĞBA AVCU BİYOLOJİ ÇAYELİ VAKIFBANK LİSESİ RİZE  
32 SEVİLAY KOCABAŞ BİYOLOJİ SAKARYA CEVAT AYHAN FEN LİSESİ SAKARYA  
33 MUSTAFA CAN KİMYA/ KİMYA TEKNOLOJİSİ Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA  
34 Dilek TÜCCAR MATEMATİK Ferizli Fikret-İsmet Aktekin Anadolu Lisesi SAKARYA  
35 NECATİ BALIKCI FİZİK ÖĞRETMENİ BAFRA FEN LİSESİ SAMSUN  
36 AHMET R. ARSLANTÜRK KİMYA Halit Narin Teknik ve E. M. Lisesi TEKİRDAĞ  
37 ÖZLEM SEVİNÇ MATEMATİK Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesi TEKİRDAĞ  
38 NADİDE ÜNAL KİMYA Erciş Anadolu İmam Hatip Lisesi VAN  

 

2011 Katılımcı Listesi.
Powered by Joomla 1.7 Templates and cheap hosting