Katılımcı Listesi

Yazdır
Kategori: Lise 4
Yayın Tarihi

 

 

TÜBİTAK-BİDEB

  Lise Öğretmenleri-Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik- Proje Danışmanlığı Eğitimi Çalıştayı

                                                                  (LİSE-4 [Çalıştay 2014])

                                           PROJE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ ÇALIŞTAYI

1 MURAT KODAT BİYOLOJİ giresun fen lisesi GİRESUN
2 BERRİN ÖZCAN BİYOLOJİ Düzce Arsal Anadolu Lisesi DÜZCE
3 AYŞEGÜL KARAPINAR MANTU BİYOLOJİ Özel Cevizlibağ Doğa Anadolu Lisesi-İSTANBUL İSTANBUL
4 RAMAZAN TAŞGÜZEN BİYOLOJİ Şanlıurfa GAP Anadolu Lisesi ŞANLIURFA
5 UMUT GÖNEN BİYOLOJİ KOCASİNAN AHMET EREN ANADOLU LİSESİ KAYSERİ
6 NİHAL KUZU BİYOLOJİ TED ANTALYA KOLEJİ ANTALYA
7 SEVAL ŞAHİN BİYOLOJİ TOKAT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TOKAT
8 ÖYKÜ DULUN BİYOLOJİ Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi ERZURUM
9 KÜBRA KESKİN BİYOLOJİ TED Eskişehir Koleji Özel Anadolu Lisesi ESKİŞEHİR
10 TUNCAY ŞAKİR BİYOLOJİ Kırşehir yusuf demir bilim ve sanat merkezi KIRŞEHİR
11 MURAT MALKONDU FİZİK ANAFARTALAR ANADOLU LİSESİ AFYONKARAHİSAR
12 ZEYNEP TUĞBA KAHYAOĞLU FİZİK Erzurum İhsan Doğramacı Vakfı Özel Bilkent Laboratuvar Lisesi ERZURUM
13 MEHMET AKSAÇ FİZİK HASAN AKBUDAK İMKB EML VE ATL MALATYA
14 MEHMET ERHUN DEMİROK FİZİK Antalya Anadolu Lisesi ANTALYA
15 ZEYNEP ALAKURT FİZİK BABAESKİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ KIRKLARELİ
16 HASAN TAHSİN TOKYAY FİZİK GEDİZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ KÜTAHYA
17 CELAL AKAR FİZİK ÖZEL GEBZE KOLEJİ KOCAELİ
18 MERAL UĞURLU FİZİK ADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİ SAKARYA
19 OSMAN GÜNER FİZİK TİCARET VE SANAYİ ODASI ANADOLU LİSESİ TEKİRDAĞ
20 TENZİLE MEMİŞ FİZİK Çanakkale Anadolu Öğretmen Lisesi ÇANAKKALE
21 GÜLAY DEMİRCİ KİMYA TED Antalya Koleji ANTALYA
22 EMEL KOCATEPE KİMYA Şile Oya-Ali Osman Keçici Anadolu Öğretmen Lisesi İSTANBUL
23 CANSU BATTAL KİMYA ozel emine ornek anadolu lisesi BURSA
24 SEÇİL KELEŞ KİMYA Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi ERZURUM
25 BAHADIR ALABAŞ KİMYA Ted Isparta Koleji Özel Lisesi ISPARTA
26 UFUK MUTLU KİMYA Adapazarı Enka Okulları SAKARYA
27 EDA BELHAN KİMYA Bursa Özel Tan Okulları BURSA
28 MEHMET BİLGİ KİMYA KOCAELİ-GEBZE ANADOLU LİSESİ KOCAELİ
29 OĞUZHAN TEPELİ KİMYA TED Kayseri Koleji Vakfı Özel Okulu KAYSERİ
30 ARZU ERTEKİN KİMYA TİREBOLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ GİRESUN
31 İBRAHİM KARAPÜR MATEMATİK DÜZCE FEN LİSESİ DÜZCE
32 KEREM TUNA MATEMATİK cengiz aytmatov sosyal bilimler lisesi İZMİR
33 FATİH KÜRŞAT CANSU MATEMATİK ÇINAR FEN LİSESİ İSTANBUL
34 ZEYNEP AYGÜN MATEMATİK İzmit Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi KOCAELİ
35 SIDDIKA ÖCAL MATEMATİK Mustafa Gürkan Anadolu Lisesi ISPARTA
36 SEVİLAY ÖZDEMİR MATEMATİK TEKİRDAĞ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TEKİRDAĞ
37 MEHMET ZAFER ERSOY MATEMATİK KÖYCEĞİZ ANDOLU LİSESİ MUĞLA
38 EMİN DÜNDAR MATEMATİK Adnan Menderes Anadolu Lisesi BALIKESİR
39 GÜLSİNEM KIZILKAYA MATEMATİK ERSİN BACAKSIZ ANADOLU LİSESİ ANKARA
40 MUHTEREM KARA MATEMATİK Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi ZONGULDAK

 

2011 Katılımcı Listesi.
Powered by Joomla 1.7 Templates and cheap hosting