Bilim Danışmanlığı Çalıştayı
Fen ve Teknoloji, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik

Proje Yönetim Sistemi

Proje Yönetim Sistemi, Bilimsel içerikli etkinliklere kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde kayıt olmanızı, kayıt olduğunuz etkinlikle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilmenizi ve kaydınız onay durumu ile ilgili bilgilere istedğiniz anda ulaşabilmenizi sağlayan, 4 aşamada çalışan bir sistemdir.

1 - Sisteme Kayıt

Sistemi ilk defa kullanacak olan adayların "Sisteme Kayıt Ol" butonunu kullanarak sisteme kayıt olmaları gerekmektedir. Kayıt için gerekli olan tüm bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Bilgilerinizi kayıt olduktan sonrada "Profil" menüsünden güncelleye bilirsiniz.

2 - Bilimsel Etkinliğe Kayıt

Sisteme kayıt olduktan sonra, kurum tarafından yapılan "Kayıt Olabileceğiniz Etkinlikler" karşınıza çıkacaktır. Bu alandan katılmak istediğiniz etkinlik hakkında detaylı bilgi edinebilir, Kayıt şartlarını karşılıyorsanız Etkinliğe Kayıt olabilirsiniz.

3 - Başvuru Değerlendirme Süreci

Bilimsel Etkinliğe kayıt olduktan sonra başvurunuz Çalıştay Yöneticisi tarafından değerledirilecektir. Başvurunuz onaylandığında "Etkinliklerim" menüsünden başvurduğunuz Etkinlik ile ilgili tüm bilgilere erişebilir, yine bu ekrandan "Etkinlik Başvuru Durumunuzu" takip edebilir veya "Başvuru Bilgilerinizi" Güncelleyebilirsiniz.

4 - Başvuru Sonucunun Açıklanması

Etkinlik Başvurunuzun sonucu Çalıştay Yöneticisi tarafından değerlendirildikten sonra yine "Etkinliklerim" menüsünden Başvurduğunuz Çalıştaya kabul edilip edilmediğinizi açıklamasıyla birlikte görebilirsiniz. İstediğiniz anda geçmiş etkinlik başvurularınız ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Duyurular
Lise Öğretmenleri -Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik-Proje Danışmanlığı Eğitimi Çalıştayı
Lise Öğretmenleri -Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik-Proje Danışmanlığı Eğitimi Çalıştayı Kayıtları Başlamıştır.
LİSE-4 (Çalıştay 2014) 25 Ocak-02 Şubat 2014 (ÇANAKKALE)
Prof. Dr. Mehmet AY - Bilim Danışmanlığı Çalıştayları - Copyright© 2012
Fen ve Teknoloji, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik WebMaster - Ulaş Yabanova & Cumali Yaşar Copyright© 2012
Close

Kullanıcı Girişi

Tc Kimlik No Şifre Güvenlik Kodu Değiştir

Şifremi Unuttum