Lise 4 Asil Listesinde yer alan katılımcıların, katılacaklarının teyidini 14 Aralık 2014 saat 15:00'a kadar maycalistaylari@gmail.com adresine bildirmeyenlerin yerine Yedek Listeden çağrı yapılarak listeler güncellenmektedir.
Prof. Dr. Mehmet Ay Bilim Danışmalığı Çalıştayı
Asil Listesi Lise-4
Sıra Adı Soyadı Okulu Alanı İli Katılım Onayı
1 murat kodat giresun fen lisesi biyoloji giresun Katılacağını Taahhüt Etti
2 Berrin Özcan Düzce Arsal Anadolu Lisesi Biyoloji Düzce Katılacağını Taahhüt Etti
3 Ayşegül KARAPINAR MANTU Özel Cevizlibağ Doğa Anadolu Lisesi-İSTANBUL BİYOLOJİ İSTANBUL Katılacağını Taahhüt Etti
4 Ramazan Taşgüzen Şanlıurfa GAP Anadolu Lisesi Biyoloji Şanlıurfa Katılacağını Taahhüt Etti
5 UMUT GÖNEN KOCASİNAN AHMET EREN ANADOLU LİSESİ BİYOLOJİ KAYSERİ Katılacağını Taahhüt Etti
6 Nihal Kuzu TED ANTALYA KOLEJİ Biyoloji Antalya Katılacağını Taahhüt Etti
7 SEVAL ŞAHİN TOKAT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BİYOLOJİ TOKAT Katılacağını Taahhüt Etti
8 Öykü Dulun Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi Biyoloji Erzurum Katılacağını Taahhüt Etti
9 Kübra Keskin TED Eskişehir Koleji Özel Anadolu Lisesi Biyoloji Eskişehir Katılacağını Taahhüt Etti
10 Tuncay ŞAKİR Kırşehir yusuf demir bilim ve sanat merkezi Biyoloji Kırşehir Katılacağını Taahhüt Etti
11 murat malkondu ANAFARTALAR ANADOLU LİSESİ FİZİK AFYONKARAHİSAR Katılacağını Taahhüt Etti
12 Zeynep Tuğba Kahyaoğlu Erzurum İhsan Doğramacı Vakfı Özel Bilkent Laboratuvar Lisesi Fizik Erzurum Katılacağını Taahhüt Etti
13 MEHMET AKSAÇ HASAN AKBUDAK İMKB EML VE ATL FİZİK MALATYA Katılacağını Taahhüt Etti
14 Mehmet Erhun Demirok Antalya Anadolu Lisesi Fizik Antalya Katılacağını Taahhüt Etti
15 ZEYNEP ALAKURT BABAESKİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ FİZİK KIRKLARELİ Katılacağını Taahhüt Etti
16 HASAN TAHSİN TOKYAY GEDİZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ FİZİK KÜTAHYA Katılacağını Taahhüt Etti
17 CELAL AKAR ÖZEL GEBZE KOLEJİ FİZİK KOCAELİ Katılacağını Taahhüt Etti
18 MERAL UĞURLU ADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİ Fizik SAKARYA Katılacağını Taahhüt Etti
19 OSMAN GÜNER TİCARET VE SANAYİ ODASI ANADOLU LİSESİ FİZİK TEKİRDAĞ Katılacağını Taahhüt Etti
20 Tenzile Memiş Çanakkale Anadolu Öğretmen Lisesi Fizik Çanakkale Katılacağını Taahhüt Etti
21 gülay demirci TED Antalya Koleji Kimya ANTALYA Katılacağını Taahhüt Etti
22 Emel KOCATEPE Şile Oya-Ali Osman Keçici Anadolu Öğretmen Lisesi Kimya İstanbul Katılacağını Taahhüt Etti
23 cansu battal ozel emine ornek anadolu lisesi kimya bursa Katılacağını Taahhüt Etti
24 Seçil Keleş Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi Kimya Erzurum Katılacağını Taahhüt Etti
25 Bahadır ALABAŞ Ted Isparta Koleji Özel Lisesi KİMYA ISPARTA Katılacağını Taahhüt Etti
26 UFUK MUTLU Adapazarı Enka Okulları Kimya Sakarya Katılacağını Taahhüt Etti
27 Eda Belhan Bursa Özel Tan Okulları Kimya Bursa Katılacağını Taahhüt Etti
28 MEHMET BİLGİ KOCAELİ-GEBZE ANADOLU LİSESİ KİMYA ÖĞRETMENİ KOCAELİ Katılacağını Taahhüt Etti
29 Oğuzhan Tepeli TED Kayseri Koleji Vakfı Özel Okulu Kimya Öğretmeni KAYSERİ Katılacağını Taahhüt Etti
30 ARZU ERTEKİN TİREBOLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KİMYA-KİMYA TEKNOLOJİLERİ GİRESUN Katılacağını Taahhüt Etti
31 İBRAHİM KARAPÜR DÜZCE FEN LİSESİ MATEMATİK DÜZCE Katılacağını Taahhüt Etti
32 kerem tuna cengiz aytmatov sosyal bilimler lisesi matematik izmir Katılacağını Taahhüt Etti
33 FATİH KÜRŞAT CANSU ÇINAR FEN LİSESİ MATEMATİK İSTANBUL Katılacağını Taahhüt Etti
34 Zeynep Aygün İzmit Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi Matematik Kocaeli Katılacağını Taahhüt Etti
35 Sıddıka Öcal Mustafa Gürkan Anadolu Lisesi Matematik Isparta Katılacağını Taahhüt Etti
36 SEVİLAY ÖZDEMİR TEKİRDAĞ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MATEMATİK TEKİRDAĞ Katılacağını Taahhüt Etti
37 MEHMET ZAFER ERSOY KÖYCEĞİZ ANDOLU LİSESİ MATEMATİK MUĞLA Katılacağını Taahhüt Etti
38 Emin DÜNDAR Adnan Menderes Anadolu Lisesi Matematik Balıkesir Katılacağını Taahhüt Etti
39 GÜLSİNEM KIZILKAYA ERSİN BACAKSIZ ANADOLU LİSESİ MATEMATİK ANKARA Katılacağını Taahhüt Etti
40 Muhterem KARA Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi MATEMATİK ZONGULDAK Katılacağını Taahhüt Etti