Prof. Dr. Mehmet Ay Bilim Danışmalığı Çalıştayı
Lise-4 Yedek Listesi
Sıra Adı Soyadı Okulu Alanı İli
1 Gülşah İzgördü Özel Enka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Biyoloji Kocaeli
2 TURAN AKBULUT SİMAV FEN LİSESİ BİYOLOJİ KÜTAHYA
3 BARIŞ ÇİVİCİ YAHYA KAPTAN ANADOLU LİSESİ BİYOLOJİ KOCAELİ
4 nilüfer lafcı abidin pak pakmaya anadolu lisesi biyoloji balıkesir
5 Muhammet CABA Bolu Atatürk Anadolu Lisesi Biyoloji Bolu
6 Ümit Yaşarbaş Düzce Fen Lisesi Biyoloji Düzce
7 ZEKİYE UZANDAÇ SÜMER ANADOLU LİSESİ BİYOLOJİ KAYSERİ
8 F. AHMET ÖNER Baki-Ayşe Simitçioğlu A.L. Biyoloji KAYSERİ
9 TÜLÜN ALP ORDU ANADOLU LİSESİ BİYOLOJİ ORDU
10 Ahmet TAĞRIKULU Hendek AKV. Teknik ve Endüstri Meslek lisesi Biyoloji Sakarya
11 Sengül Kiraz Muğla Anadolu Lisesi Biyoloji Muğla
12 SÜLEYMAN GÜLER Sürmene Şehit Muhammet Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi BİYOLOJİ TRBZON
13 BAYRAM KÖKOĞLU HÜRRİYET TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BİYOLOJİ KAYSERİ
14 Saim Uçaroğlu Afyonkarahisar Uydukent Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Biyoloji Afyonkarahisar
15 Mustafa SEVİM Vakfıkebir Anadolu Lisesi Biyoloji Trabzon
16 MUSTAFA İSMET SEÇKİN İZMİT ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ BİYOLOJİ KOCAELİ
17 Dilek ÖZASLAN ŞEHİT KEMAL ÖZALPER ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ biyoloji MALATYA
18 ŞÜKRÜYE ER ADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİ BİYOLOJİ SAKARYA
19 ALİ OSMAN ÇAPAN NİZİP HÜSEYİN YALÇIN ÇAPAN ANADOLU LİSESİ BİYOLOJİ GAZİANTEP
20 ESRA ESGEN ARAÇ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ BİYOLOJİ KASTAMONU
21 ALTUĞ İNCE Turhal Cumhuriyet Anadolu Lisesi BİYOLOJİ TOKAT
22 Savaş SARAL Özel başakşehir Çınar koleji Fizik İstanbul
23 Mustafa Oğuzhan KARACAN Iraz - Düriye Duran Anadolu Lisesi Fizik Antalya
24 Aydın BOĞAZ Sakarya Adapazarı Güneşler Anadolu Lisesi Fizik SAKARYA
25 fatma neşe özen izmit gazi anadolu lisesi fizik kocaeli
26 Abdullah BİLGE MATSO DENİZCİLİK ANADOLU MESLEK LİSESİ Fizik Antalya
27 Emel Coşar Çınarlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ve Denizcilik Meslek Lisesi Fizik İzmir
28 YUSUF YURDUSEVEN ULUSLAR ARASI MUSTAFA GERMİRLİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FİZİK KAYSERİ
29 Fatih Özteke Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi Fizik Sakarya
30 MİHRİCAN SATIŞ ÖZEL ACARKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ IB BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ İSTANBUL
31 Halis KARABULUT Kocesinan İMKB Anadolu İmam-Hatip Lisesi Kimya Kayseri
32 HANİFİ YAMAN HEREKE NUH ÇİMENTO TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ KİMYA KOCAELİ
33 FATİH ACAR ÖZEL ÇINAR ANADOLU LİSESİ KİMYA İSTANBUL
34 CESUR ÖZ AKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİ KİMYA SAKARYA
35 KAMİL ARSLAN ANADOLU TİCARET MESLEK LİSESİ KİMYA MUĞLA
36 YAŞAR KARA DR MUSTAFA GENÇAY ANADOLU LİSESİ KİMYA HATAY
37 YELİZ ŞEN NURULLAH KOYUNCUOĞLU ANADOLU LİSESİ KİMYA KÜTAHYA
38 TAĞMAY YILMAZ Adapazarı Özel ENKA Anadolu Lisesi Kimya Adapazarı
39 pınar bezci özel emine örnek anadolu lisesi kimya öğretmeni bursa
40 Öztürk ONURSAL HEREKE NUH ÇİMENTO TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ HEREKE - KÖRFEZ KOCAELİ KİMYA TEKNOLOJİSİ KOCAELİ
41 İSMAİL SERDAR NERGİZ DOĞANŞEHİR ÇPL/DOĞANŞEHİR-MALATYA KİMYA/KİMYA TEKN. MALATYA
42 TARIK EMEKLİ MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ KİMYA/KİMYA TEKNOLOJİSİ ERZURUM
43 FETHİ ÇAKMAZ ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ MATEMATİK İSTANBUL
44 sinan akyüz TERAKKİ VAKFI ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ MATEMATİK istanbul
45 Gökhan Karakoç Ihsan Doğramacı Vakfı Özel Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi Matematik Erzurum
46 REYHAN SAĞLAM İ.D.V. Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi Matematik Erzurum
47 Aziz Serdar ÖZCAN HASAN AKBUDAK İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MATEMATİK MALATYA
48 MURADİYE BULUT KAYSERİ FEN LİSESİ MATEMATİK KAYSERİ
49 Ramazan Pehlivan Özel Çınar Anadolu ve Fen Lisesi Matematik İstanbul
50 Mevlide CANBOLAT Söğütlü çok programlı lisesi Matematik Söğütlü
51 Birsen Yeşilyurt Fethiye Belediye Fen Lisesi matematik MUĞLA
52 Ceylan KİLİS GebzeTeknik ve Endüstri Meslek Lisesi Matematik Kocaeli
53 İLKAY BAYOĞULLARI BALIKESİR ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ MATEMATİK BALIKESİR
54 FATİH YOĞURTCUOĞLU MANİSA LİSESİ (ANADOLU) MATEMATİK MANİSA
55 Nurdan YALÇINKAYA Gölbaşı Anadolu Lisesi Matematik ANKARA
56 SEHER ÇOLAK ŞEHİT ÖMER BOZTEPE ÇOK PROGRAMLI LİSESİ MATEMATİK ANKARA
57 HAKAN ATAŞ ALKEV Okulları Matematik İstanbul
58 Şehime Gül SORUKLU yomra özdil çok programlı lisesi matematik (lise) SAMSUN
59 bekir cevizci Muğla Mesleki Eğitim Merkezi Ortaöğretim Matematik muğla